×
×
Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Turgay OĞUZ Ramazan Bayramı Dolayısıyla Mesaj Yayınladı...
Haberler
Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Turgay OĞUZ, Ramazan Bayramının, Müslümanlar arasında birlik ve beraberliğe ve ülkemizde toplumsal barışa ve kardeşliğe vesile olmasını diledi.

Bayramlarda, kaygıların ve sıkıntıların geri plana itildiğine, sevginin, saygının ve hoşgörünün pekiştiğine, insan ilişkilerinin güçlendiğine ve umutların yeşerdiğine vurgu yapan Başkanımız OĞUZ, şunları söyledi:

"Bayramlarda birlik ve dayanışmamızı arttırmalı, geleceğe yönelik umutlarımızı her alanda korumalıyız. Bayramların anlamını, güzelliğini ve değerini, sayılı bayram günleriyle sınırlı tutmayarak hayatın her alanında hatırlamalıyız. Bayramları bayram yapan onu yaşayan ve yaşatanlardır. İslam âleminin tamamında bayramın bayram tadında kutlanmasını umut ediyoruz. Suriye, Filistin ve Irakla birlikte bütün dünya üzerinde devam eden zulümlerin, savaşların, kanın, şiddetin ve iç çekişmelerin dinmesini, kan ve gözyaşının akmadığı günlerin gelmesini Yüce Allah’tan temenni ediyoruz. Bu vesile ile herkese hayırlı ve güzel bir bayram diliyorum."Bilgi Hizmetleri Servisi

Şarkışla Belediyesi bilgi hizmetleri servisine üye olmak için formu doldurun, yeniliklerden haberdar olun!