×
×
Başkanın Mesajı
Belediyemiz
Günün Sözü Kişi gülüşüyle terbiyesini güldüğü şey ile seviyesini gösterir Hz. Mevlana
#

Kıymetli arkadaşlar, sevgili Şarkışlalılar, değerli hemşehrilerim..

10 yıllık bir aradan sonra yeniden belediye başkanı olarak huzurlarınızdayım.

Sokakta, caddede, düğünde, bayramda seni yeniden belediye başkanı olarak görmek istiyoruz dediniz.

Şarkışla’nın ehliyetli, liyakatli, tecrübeli, dürüst kamu malını kendi malı bilip, koruyacak, insan ayırmayan, halka hizmeti hakka ibadet şuuruyla yapacak kadrolara ihtiyacımız var dediniz.

Belediyemiz hizmet üretsin, Şarkışla’ya değer katsın, şirin ilçemizi daha yaşanılabilir, daha temiz, daha yeşil, daha huzurlu bir hale getirsin dediniz.

Evet ben ve arkadaşlarımızda kayıtsız kalamazdık. Yeniden kollarımızı sıvayarak, yeniden bismillah diyerek huzurlarınıza geldim.

Kıymetli arkadaşlar,

Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz demiş büyüklerimiz.

2009 yılında bize yetki verdiğinizde neleri, nasıl yaptığımızı, Şarkışla’mızın o gün ki problemlerini nasıl teker teker çözdüğümüzü, temiz, yaşanılabilir bir ilçeyi birlikte nasıl inşa ettiğimizi gördünüz, tanıklık ettiniz.

Borç batağına batırılmış, araçlarının deposuna konulacak yakıt bulamayan, yıllar boyu ödenmeyen borçlar yüzünden, seçimin hemen ertesi günü daha başkanlık koltuğuna oturur oturmaz elektrikleri kesilmek üzere kapısına dayanılan bir belediyeden, yatırım yapan, hizmet üreten, gönüllere dokunan bir dönüşüme şahitlik ettiniz.

Belediyecilik hizmetlerinde yeni bir anlayış ile hizmet çıtasını hep daha yükseklere çıkarırken, kamu yatırımlarının da ilçemize kazandırılması için öncü, sürükleyici bir rol oynadığımızı dostlarımız kadar düşmanlık edenlerimizde gördüler.

Şarkışla kazandı. Şarkışlalı kazandı. Gök kubbede hoş bir seda bıraktık. Hizmetlerimiz ile anıldık. Hayırla yad edildik. Sizi utandıracak hiçbir icraatın altında imzamız olmadı. Mazimizdeki bu tertemiz sayfa ile yeniden bir seçimi daha kazandık ve sizlere gece gündüz demeden en iyi hizmeti layığıyla vermek için çalışacağız.Bilgi Hizmetleri Servisi

Şarkışla Belediyesi bilgi hizmetleri servisine üye olmak için formu doldurun, yeniliklerden haberdar olun!